Rüyada Altın Bulduğunu Görmek

Rüyada Altın Bulduğunu GörmekRüyada altın bulduğunu görmek, altın bulmak, zarara dalalet eder. Gam, üzüntü ve sıkıntılarla karşı karşıya gelineceğine işaret olarak tabir edilir.
Rüyada Altın Bulduğunu Görmek hakkında sen de birşeyler yaz...

Gülben Muttalib - 49 - Çankırı / Bayramören

Rüyada altın bulduğunu görmek ile ilgili kimi yorumcuların yorumuna göre şöyle bir tabir okudum. Düşlenen büyük maddi kazanıma, dünyalık hırsları terk etmeye ve maneviyatı önemsemeye, önemli bir gelişme neticesinde sıhhatli bir hayata ermeye. Itibarlı ömre sebep olacak bir dizi hadiseye, mutsuzluğun sona ermesine ve yeni girişimlerde muvaffakiyete, sakince uyku uyunmasına ve umutla bakılan yarınlara. Hayrı müjdelemesi umulan bir rüya görmeye, eski dostlarının evine misafir olmasına, karakter sahibi arkadaşa anlamlarında güzel şeylere işaret ettiğine rast geldiniz mi?

Rıfat/rifat Merkür - 35 - Malatya / Arguvan

Rüyada altın bulduğunu görmek şöyle tabir edilir. Arzu edilen büyük bir mülke sahip olmaya, manen makam atlamaya yönelik bilgiler edinmeye, sağlıklı bir ömre sebep olacak hayat nizamına. Uzun süren sıkıntıların ardından zaferi elde etmeye, olumsuz haberlerin yanlış çıkmasına ve sevinç verici habere, sakince bir uyku çekmeye ve mutlu olarak kalkmaya. Hayrı işaret eden rüyaya, annesiyle birlikte gülmesine, cömertlik yapan akrabaya yorum yapılır demişlerdir.

Nigar Torgay - 51 - İstanbul / Fatih

Rüyada altın bulduğunu görmek bazı kaynakların anlatımına göre şöyle tabir edilmesi ne kadar gerçekçidir? Imkanlarını paylaşan bir insan olunduğuna, kazandırması muhtemel bir işe, dini bütünlüğe imkan bulmaya. Stresten kurtularak sıhhatli geçecek ömre, itibarlı bir hayata sebep olacak bir dizi hadiseye, umutsuzluğu terk etmeye ve mutlu bir döneme girmeye. Huzurlu uyku uyunulmasına, mutlu günleri işaret etmesi umulan bir rüya görmeye, fazaca değer verdiği bir kimsenin isteklerini karşılamasına ve bundan dolayı sevinç duymaya tabirlenmesi az çok gerçeğe yakın olabilir.

Serra doğanay - 37 - Mersin / Anamur

Hayra yarumlandığı düşünülen rüyaya, yüce gönüllü biriyle tanışmaya, namaz kılmaya ve dini malumat edinmeye. Iyiliğinin başkalarına dokunmasına sebep olacak bir dizi hadiseye, sükunet içerisinde uyumaya ve huzurlu bir sabaha, annesinin yurt dışına gitmesine. Yararlanılacak kazançlı bir ortaklığa, hastalıkla ilgili endişenin son bulmasına ve sağlığın dert olmaktan çıkmasına, sevindiren haberler almaya odaklı projeler üretmeye tabir edildiğini duyan oldu mu?

Cesur Acahan - 19 - Erzurum / Aşkale

Rüyada altın bulduğunu görmek rüyasının şöyle tabir edilmesi ihtimal dahilindedir. Maddi noktada yükselmeye, ahiret hayatına yatırım yapmaya ve maneviyatla meşgul olmaya, tıbbi müdahaleyle birlikte sağlıklı bir vücuda sahip olunmasına. Türlü tersliklerin ardından umud edilen saygınlığa, sevindiren havadise ve düşmanlara galip gelmeye, dileklerin gerçekleşmesine yönelik dua edilerek yatmaya ve yatağa sevinçli bir biçimde girmiş olmaya. Hayra yorulduğu düşünülen bir rüya görmeye, eski dostlarıyla beraber mutlu olmasına, cesaretli biriyle tanışmaya yorumlanması beni umutlandırdı.

Rüyada Altın Görmek | Rüyada Görülen Altın Ne Anlama Gelir? | Rüyada Altın Ne Demek? | Rüyada Altın Tabiri