Rüyada Altın Bulduğunu Görmek

Rüyada Altın Bulduğunu GörmekRüyada altın bulduğunu görmek, altın bulmak, zarara dalalet eder. Gam, üzüntü ve sıkıntılarla karşı karşıya gelineceğine işaret olarak tabir edilir.
939 Okunma
17 Nisan 2014 Perşembe
Rüya Görmek
rüya görmek Tüm insanlar rüya görür ve ne manaya geldiğini de merak ederler. Rüya nedir? Burçlar rüyalar üzerinde etkilimidir? İslamiyet rüya tabirlerine nasıl bakar? Daha bir çok soru merak uyandırmaktadır.

Rüyalar olumlu veya olumsuz olarak ikiye ayrılabilir. Aynı zamanda da bilinçaltı ve haberci olarak ta farklı şekilde de kategorize edilebilir. Bir çok kişi, az çok rüya tabirleriyle ilgilidir. Fakat bazı kişiler, uyku problemleri nedeniyle, gördükleri rüyaları bile hatırlayamayabilirler.

Rüya yorumu yapan kişinin, bu konuyla ilgili gerekli alt yapıya sahip olması önemlidir. Aksi taktirde rüyası yorumlanan kişi, hatalı yapılan bir yorumdan dolayı, kötü şekilde etkilenerek üzüntü duyabilir, hatta hassas yapılı kişiler psikolojik rahatsızlıklar da yaşayabilir. En başta, tabircinin hislerinin güçlü olması, detayları iyi değerlendirmesi gerekir.

Gözden kaçan küçük detaylar, bambaşka manalara kapı açabilir. Şayet sonuç kötüyse, bunu karşı tarafa bazen söylememek daha doğrudur. Zaten rüyalar hayra yorulmalı diye de güzel bir inanış vardır.

Rüyada Altın Görmek | Rüyada Görülen Altın Ne Anlama Gelir? | Rüyada Altın Ne Demek? | Rüyada Altın Tabiri