Rüyada Altın Kolye Görmek

Rüyada Altın Kolye GörmekRüyada altın kolye görmek, eş, dost, arkadaş ve yakın çevrenizde sevilip sayılan bir karaktere sahip olduğunuzu temsil eder. Rüyayı gören kişi kadın ise, bir kız evlat sahibi olacağına işarettir. Erkek içinse, bu rüya iyiye yorulmaz.

Bir kişiye rüyada altın kolye hediye ettiğini görmek, aşk yaşayacağınıza tabir edilir.

Altından bir kolye bulduğunu gören için, hayatına yeni girmiş veyahut daha önceden de bildiği, tanıdığı, güvendiği birisiyle evlenip, güzel günler göreceği üzerine yorum yapılmıştır.

Rüyada Altın Kolye Görmek hakkında sen de birşeyler yaz...

Sena Fahhar - 28 - İstanbul / Çekmeköy

Rüyada altın kolye görmek rüyasının şöyle tabir edilmesi ne kadar doğrudur? Babasının sonu hayır olan bir yolculuğa çıkmasına, rüyada altın şort görmek cömert dostların çokluğuna, ekonomik imkanı fazla bir kimseden fayda sağlamaya. Namaz kılmaya ve maneviyatı yüksek işler yapmaya, hediye olarak altın cımbız almak tedavi sonrasında sağlıkla ilgili yeni bilgiler edinmeye, hak edildiği düşünülen pozitif yönde değişime. Olumsuz haberlerin yanlış çıkmasına ve mutsuzluğun nihayet bulmasına, rüyada altın bileziği sandalet ile değişmek gerçekleşmesi istenen şeyler için dua ederek yatıldığına ve yatağa mutlu biçimde girmiş olmaya, kazancı işaret etmesi arzulanan rüyaya şeklinde bir bakış açısıyla yorumlandığı kayıt edilmiştir.

Eşref Pıtırcık - 24 - Siirt / Aydınlar

Hayra tabir olunması beklenen rüyaya, paylaşımcılığı çok seven birisinden yardım görmeye, nefsi hastalıklardan kurtulmaya ve dine uygun yaşamaya. Mülk edinmeye ve itibarı yüksek arkadaşlara, sakince uyku uyunulmasına ve huzurlu bir sabaha, eski dostlarının başına sevindirici bir olay gelmesine. Düşünülmeyen makama, diyet yaparak sıhhatle ilgili dert çekmemeye, problemlerin ardından mutsuzlukların geride kalmasına gibi tamamen olumlu yönde tabir ediliyormuş ama inanamadım.

Arya Güntöre - 41 - Zonguldak / Zonguldak Merkez

Rahatlamaya ve hüzünlerin sona ermesine, kısa süre sonra hayır getiren işler yapmaya, hastalıkla ilgili endişenin son bulmasına ve sağlığın önemini kavramaya. Dini inancın yüksekliğine sebep olacak yolculuğa, düşlenen büyük maddi kazanıma, özlenen ve aranılan kişiye. Annesinin beklentilerini karşılamaya, başarıyı sembolize etmesi istenen bir rüya görmeye, yatmadan önce dua edildiğine ve sevinçle yatmaya konularında sevindirici olaylara işaret eder demişler.

Özde demiriz - 35 - Zonguldak / Zonguldak Merkez

Mutlu günlerle yorumlandığı zannedilen bir rüya görmeye, girişimci birisi ile dostluk kurmaya, helallik almaya ve manevi hayata değer vermeye. Fazlaca arzulanan itibarın yükselmesine, abdest alarak yatağa girildiğine ve uykuya dalmanın rahatlık içerisinde olduğuna, çok değer verdiği bir kimseyle birlikte yeni yerler görmesine ve bundan dolayı sevinç duymaya. Ekonomik problemlere göğüs germeye, çekilen rahatsızlığın ortadan kalkmasına ve sağlıklı bir hayata kavuşmaya, problemleri aşmaya ve neşenin artmasına.

Dora Erduru - 29 - Manisa / Alaşehir

Rüyada altın kolye görmek bazı rüya yorumcularına göre şöyle tabir edilmesi ihtimal dahilindedir. Cömert babaya, kazanılacak getirisi yüksek ticari faliyete, dinine önem vermeye imkan bulmaya. Psikolojik anlamda sağlıkla ilintili problem yaşamamaya, temiz rızka ve zafer kazanmaya, çok sevinmeye ve dünyalık işlerin kolaylaşmasına. Dua ederek yatıldığına ve yatağa huzurlu bir şekilde girmeye, mutlu günlerle yorumlanması umulan rüyaya, sevdiği kimsenin sevinmesine ve bu sebeple çok büyük mutluluk yaşamaya.

Rüyada Altın Kolye Görmek

Rüyada Altın Kolye Görmek

Rüyada Altın Kolye Görmek hakkında sen de birşeyler yaz...