Rüyada Külçe Altın Görmek

Rüyada Külçe Altın GörmekRüyada külçe altın görmek, altın külçesi görmek, bazı olumsuz durumlar neticesinde veyahut sebebini bilemediğiniz bir nedenden dolayı arkadaş ve dostlarınızdan ayrı düşeceğinize işaret olarak algılanır. Bununla beraber arkadaş ve dostlarınıza daha çok zaman ayırmanız gerektiğine, onları kıracak şeylerden kaçınmanız gerektiğine yorumlanabilir.
Rüyada Külçe Altın Görmek hakkında sen de birşeyler yaz...

Hediye Sargut - 23 - Trabzon / Çarşıbaşı

Rüyada külçe altın görmek tabiri: Annesinin hayalini gerçekleştirmeye, rüyada altın önlük görmek cesurluk erdemine sahip kişilerle ortaklık kurmaya, hayal edilen mali imkanlara. Makbul ameller yapmaya ve dini vecibelerini yerine getirmeye, rüyada altınla şemsiye satın almak sağlığın ziyadeliğine özlem duyulduğuna, müjdeli haber almaya sebep olacak bir dizi hadiseye. Mutlu bir hayat sürmeye, rüyada altın kolyeyi teflon tava ile değişmek tartışma yaşayıp yatmış olmaya, hayrı simgeleyen rüyaya gibi olumlu olarak yorum yapıldığı bazı kayıtlarda geçer.

Teoman Ilıcan - 50 - Tunceli / Pertek

Uykularında rahatlamaya, çok değer verdiği bir kimseyle birlikte çok gezmesine ve bundan dolayı sevinç duymaya, maddi olanağı yüksek birisinden fayda görmeye. Hastalıktan sonra sağlıklı bir hayata kavuşmaya, neşelenmeye ve dünyalık işlerin kolaylaşmasına, feraha ermeyi sembolize etmesi gereken bir rüya görmeye. Yardımcı olmayı seven biriyle tanışmaya, din konusunda temkinli olmaya destek verecek arkadaşa, huzurun yayılmasına yardımcı olması istenen tanıdığa.

Poyraz dikbaş - 25 - Isparta / Yalvaç

Rüyada külçe altın görmek bir bakış açısına göre şöyle tabir edilebilir. Parasal açıdan yükselmeye, dinen uygun işler yapmaya yardımcı olacak birisiyle tanışmaya, sağlıklı bir ömre uygun işlerle meşgul olmaya. Hayal edilen zaferi kazanmaya, sevindiren haberler almaya ve sukünet halinin tesis edilmesine, kavga neticesinde yatmaya. Hayrı simgelemesi beklenen rüyaya, sevdiği kimsenin ihtiyacını gidermesine ve bu sebeple çok büyük mutluluk yaşamaya, karakter sahibi devlet büyüğüyle tanışmaya.

Alişan Özol - 47 - Diyarbakır / Eğil

Abdestli olarak yatmaya ve sakince uyku uyumaya, feraha ermeyi sembolize etmesi umulan bir rüya görmeye, babasının isteğini yerine getirmeye. Güvenilen birisinden hayır görmeye, ekonomik noktada büyük işlere, nefsi hastalıklardan kurtulmaya ve hakka riayet etmeye. Stresten kurtularak sıhhatin ziyadeliğine, mülk edinmeye ve düşmanlıkları bitirmeye, keyiflenmeye yarayacak işler yapmaya şeklinde tabirlenmesi çok saçma.

Ilım Otay - 33 - Kayseri / Talas

Rüyada külçe altın görmek bazı rüya yorumcularına göre şöyle tabir edilebilir. Istenen geniş ekonomik olanağa, dünyalık hırsları terk etmeye ve topluca namaz kılmaya, bedensel manada sağlıklı bir yaşama kavuşmaya. Temiz rızka ve olumlu yönde gelişime, neşe verici gelişmelerin yaşanmasına ve huzur içerisinde yaşamaya, yatmadan önce namaz kılındığına ve heyecan yaşayarak yatılmasına. Hayrın işaretçisi olması arzulanan rüyaya, aile büyüklerinin yurt dışına gitmesine ve huzur duymasına, özlenen aile büyüğüne.

Rüyada Altın Görmek | Rüyada Görülen Altın Ne Anlama Gelir? | Rüyada Altın Ne Demek? | Rüyada Altın Tabiri